text-block-claim

Rodinná sklárna Rückl je synonymem prvotřídního broušeného křišťálu od roku 1846. Tradice tavení skla a prověřené sklářské postupy se však v rodině předávají z generace na generaci již po tři sta let. Řemeslná výroba zaměřená na mistrovské umění brusu se v nižborské sklárně specializuje na exkluzivní ruční produkci ve dvou liniích. Zatímco designová kolekce Rückl Contemporary nabízí moderní tvary a pastelové odstíny křišťálu, Rückl Heritage se pyšní klasickými nápojovými soupravami s jemně broušeným dekorem. Navazují na dědictví značky, pro kterou je sklářské umění více než jen řemeslo. Je to poslání.

Amnesty International Freedom Candle

Upon the 60th anniversary of Amnesty International, this exceptional organization joined forces with Rückl Glassworks to present the Freedom Candle Collection. This is the first artistic project in history where the individual member countries of Amnesty International join in the fight for human rights. 

Within this worldwide project, the main Freedom Candle design by Rony Plesl will be supplemented by designs from selected artists from the Amnesty International member countries. Each country will select a representative who will create their own original design or motif to then be executed in crystal by Rückl Glassworks. 

Amnesty International Freedom Candle

Showing 1-2 of 2 item(s)

Active filters