text-block-claim

Rückl crystal brings elegance to everyday moments and special occasions through original design and top quality. Building on tradition, Rückl contributes to the renaissance of Czech glassmaking craft. 

Pískování na křišťál

Darujte svým blízkým originální dárek a přízpůsobte křišťál od Rücklu originálním pískováním. Pískování je technika úpravy, kdy se na křišťál pod silným proudem vzduchu pouští ostrá zrnka písku, které vybrousí vámi vybraná slova.

1. Výběr textu na řádek

Vámi zvolený text můžete zespodu křišťálové sklenice vepsat do jednoho až dvou řádků s maximálním počtem 10 znaků.

2. Jak se pískuje?

Rückl produkty jsou pískovány ručně pro tu nejlepší čitelnost vždy fontem Basis Grotesque Pro Regular, který odpovídá značce Rückl.  

3. Jak budu moci text číst?

Text je na křišťál vždy pískován tak, aby byla čitelnost ze spodní strany, tedy když sklenici otočíte, budou text správně k přečtení z leva do prava.

4. Dá se pískovat i z průhledu sklenice?

Pokud chcete text sklenice čist z průhledu, tedy čitelně při pití, napište svůj požadavek při platbě do komentářů k objednávce.

5. Mohu přidat sklenice do vícebalení?

Pro přidání sklenice do vícebalení, napište svůj požadavek do komentáře k objednávce.

6. Doba odeslání

Běžně odesíláme naše produkty skladem do 24 hodin, pokud jste však zvolili úpravu pískováním, mějte na paměti, že se doba odeslání může prodloužit až o 3 prácovní dny.

SUBSCRIBE

Subscribe to the latest news so that you don't miss anything.